Oferta sprzedaży

Inteligentny dom Fibaro

Smart Home Fibaro, czyli inteligentny dom, to taki dom, który pomaga nam w życiu – dostosowuje się do naszych zachowań, ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków, a także przekazuje informacje ważne i niezbędne dla wszystkich domowników. Szeroki wachlarz produktów i możliwości naszego systemy pozwalają Twojemu Domowi zadbać o Twój komfort i bezpieczeństwo. Pakiet Fibaro dla Państwa jest wszystkim czego potrzebuje nowy właściciel mieszkania. Pozwoli na kompleksowe sterowanie urządzeniami, optymalizację zużycia energii, podniesie komfort i zapewni bezpieczeństwo. Zestaw urządzeń Fibaro doskonale sprawdzi się jako pierwszy krok do stworzenia swojego własnego inteligentnego domu.

Inteligentny dom Fibaro

Home Center 3 Lite

Centrala FIBARO to serce i rozum inteligentnego domu. To ona zarządza i komunikuje się z wszystkimi urządzeniami smart - odbiera dane z sensorów, przetwarza informacje i daje sygnał do wykonania odpowiednich działań. Nieustannie dba o komfort i bezpieczeństwo. Centrala współpracuje z rozwiązaniami ponad 2000 produktami innych marek, dzięki czemu w prosty sposób - za pomocą jednego przycisku, gestu lub słowa - można sterować bramami, roletami, sprzętem RTV i AGD, oświetleniem, temperaturą, alarmem, monitoringiem czy systemem podlewania.

Smoke Sensor

Niewielkie urządzenie, które wykorzystuje sensor fotoelektryczny i czujnik temperatury dla najszybszej detekcji dymu lub zalążka pożaru. Jest zasilany bateryjnie i można go umieścić na suficie. Wykrycie dymu jest sygnalizowane dźwiękowo i miganiem diody LED. W momencie, gdy czujnik dymu wykryje zagrożenie, może uruchomić scenę alarmową, a Ty natychmiast otrzymasz powiadomienie na telefon, gdziekolwiek jesteś, abyś mógł zareagować na sytuację.

 

Wall Plug

Inteligentna wtyczka urządzeń elektrycznych z funkcją pomiaru energii. Umożliwia zdalne sterowanie dowolnymi urządzeniami na zasadzie włącz - wyłącz. Wbudowany krystaliczny pierścień LED odpowiednim kolorem wskazuje poziom aktualnego poboru energii elektrycznej. To jedno z najbardziej uniwersalnych urządzeń inteligentnego domu.

 

Door/Window Sensor

Uniwersalny, zasilany bateryjnie czujnik zbliżeniowy. Umożliwia monitorowanie stanu zamknięcia oraz otwarcia drzwi i okien.

Urządzenie może automatycznie wyzwalać sceny lub monitorować dostęp do chronionych pomieszczeń. Posiada wbudowany czujnik temperatury.

Flood Sensor

Czujnik zalania i temperatury. Można go umieścić zarówno na podłodze, jak i na ścianie. O zalaniu poinformuje Cię wbudowany wskaźnik LED i alarm dźwiękowy, a czujnik przechyłu wyśle powiadomienia w przypadku przesunięcia lub przewrócenia sensora. Po wykryciu przecieku system wyposażony w elektrozawory odetnie wodę, minimalizując skutki awarii hydraulicznej (elektrozawory – opcja).

 

Motion Sensor

Bezprzewodowy multisensor, który jest jednocześnie czujnikiem ruchu, temperatury i natężenia światła. Urządzenie wykrywa także zmiany własnego położenia i próby naruszenia obudowy. Motion Sensor jest zasilany bateryjnie i aktualizowany bezprzewodowo, a jego czułość można dopasować do potrzeb domowników. Wbudowana dioda LED poinformuje Cię o ruchu oraz zmianach temperatury.

 

The Heat Controller

Inteligentna głowica termostatyczna, która kontroluje temperaturę w pomieszczeniu, wykorzystując wbudowany lub dodatkowy czujnik temperatury i automatycznie reguluje poziom ciepła, adekwatnie do indywidualnych preferencji użytkownika. Algorytmy zastosowane w głowicy termostatycznej FIBARO i harmonogramy pracy pozwolą osiągnąć realne oszczędności ciepła. Dzięki specjalnym adapterom, dołączonym do zestawu, można ją zamontować aż na 98% kaloryferów dostępnych na rynku (wybrane mieszkania i apartamenty).

Double Switch

Moduł umożliwiający zdalne sterowanie dwoma obwodami lub sprzętami na zasadzie włącz – wyłącz. Urządzenie montuje się w puszce podtynkowej. Może być włączany zdalnie poprzez aplikację mobilną lub przy pomocy tradycyjnego włącznika ściennego. Posiada funkcję pomiaru zużywanej energii oraz mocy czynnej prądu (wybrane mieszkania i apartamenty).

 

Szczegółowe informacje:
tel. kom. 0 502 109 422

Kontakt

BMK Sp. z o.o.

Biuro sprzedaży
ul. Asza 2 II p.
08-110 Siedlce

Karol Beczek
tel. kom. +48 502 109 422

Martyna Beczek

tel. kom. +48 666 345 209

e-mail: biuro@bmk-nieruchomosci.pl

e-mail: martyna@bmk-nieruchomosci.pl

© 2005 - 2024 BMK. Wszelkie prawa zastrzezone. Budowa stron internetowych
BMK Nieruchomosci